Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanulhatok egyszerre egyetemen...

Tanulhatok egyszerre egyetemen és OKJ-s tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy nappali tagozatos hallgatóként jelentkezzek egy 8 hónapig tartó OKJ-s képzésre? Ha nem, akkor elég ha passziváltatom azt az évet, amíg a tanfolyam tart?

Kiadványszerkesztői okj-ra szeretnék jelentkezni, ha ehhez van néhány vélemény, azokat is szívesen várom!!!


😊



2021. jan. 10. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

"jelentkezzek egy 8 hónapig tartó OKJ-s képzésre"


Max az álmodban, a megváltozott OKJ rendszerben ilyen rövid képzés már nem lesz.

2021. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nézz utána ennek az új szakmai rendszernek, mert én is úgy hallottam, hogy sok szakmát már csak nappali képzésben lehet több év alatt kitanulni. Egyébként így is lehetséges lenne, mondjuk akkor nappalin csinálod a szakmát, mellette levelezőn az egyetemet. Más kérdés, hogy az elsajátítandó tananyagmennyiséget mennyire tudnád így megtanulni, illetve hogy kb. semmi szabadidőd nem maradna mellette, de nem lehetetlen elképzelés, ha megvan a kellő akarat és kitartás. Szép napot.
2021. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25 éves korig nappalin lehet, de lehet levelezőn is. Ami változott azaz, hogy minimum 2 éves lett az összes. Ösztöndíjat is kapsz.
2021. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2020.december 31-ig lehetett a régi OKJ tanfolyamokra jelentkezni. Azóta már csak a hosszabb ideig tartó képzések vannak, pl. 2 év.
2021. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!