Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » E titán? Ugye 5 órát kell...

E titán? Ugye 5 órát kell eltölteni minimum e titánon? Ezt az 5 órát el lehet csak teszt kitöltéssel is tölteni? És ha ez az 5 óra megvan akkor már jelentkezhetek is vizsgára?

Figyelt kérdés
És ha én csak ezt az öt órát teszt kitöltéssel töltöm, jelentkezhetek vizsgára És addig én visszatudok menni etiánba olvasgatni az anyagot is?
2021. jan. 18. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először végig kell haladnod a teljes tananyagon, közben több szintfelmérő tesztet ki kell töltened. Miután végeztél az anyaggal, utána tudod elérni a vizsgafelkészítő teszteket és jelentkezni vizsgára. Az 5 óra mellett a teljes tananyag elvégzése is szükséges a vizsgajelentkezéshez. Ha nem kellett 5 óra az anyag átolvasásához (ha nem csak átpörgeted az anyagot, akkor nincs rá sok esély), akkor még valamennyi időt el kell töltened a programban, ezt bármivel töltheted. Az anyagot később is vissza tudod olvasni.
2021. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha a tananyagon végig értem akkor már tudok jelentkezni vizsgára,vagy előbb a teszteket is ki kell töltenem?
2021. jan. 20. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A tananyag során vannak a tesztek, amíg nem végzel velük, addig nem enged tovább a rendszer a következő modulra. A végén ki kell töltened egy próbavizsgát, utána írja ki a rendszer, hogy 100%-osan elvégezted a tananyagot és jelentkezhetsz vizsgára. Ha elkezded, akkor csak sorban kell haladnod, magától értetődő az egész.
2021. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!