Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tapasztalatok a biokemonline...

Tapasztalatok a biokemonline emelt kémia érettségi felkészítőjéről?

Figyelt kérdés
Van itt valaki aki használta ezt a felkészítőt? Az alapoktól indít, érthetőek az anyagok? Mennyire volt hasznos számotokra, megérte az árát? Hogy sikerültek utána az emelt kémia érettségik?

2021. márc. 12. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nagyon az oldal! Megeri a penzt. Elegge az alapoktol indul, de ha sosem tanultal kemiat akkor lehet jobb tanarral inditani. Nem azert irom ezt mert ne lenne jo a biokemonline, hanem mert az onallo tanulas minden formaja nehezebb ugy ha abszolut semmi fogalmad sincs az anyagrol.

Nekem 90% feletti vele a kemiam, de tanarhoz is jartam elotte.

2021. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bakkai válasza:
100%

Én is befizettem rá és tényleg nagyon jó minőségűek a videók meg a kidolgozott feladatok, viszont csak az adott év júliusáig hozzáférhetők utána eltűnnek... Ez abban az esetben, ha nem sikerülne az érettségi elsőre, akkor elég nagy szívás. Ettől függetlenül, elég jó alapokat tud adni és az is tanulhat belőle újat, akinek van visszamenő kémia tudása.

Én most fogok nekifutni elsőre az emelt kémia és biosz érettséginek és szerintem sokat segített ez a felkészülésben.

2021. ápr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!