Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Network marketingről hallottatok?

Network marketingről hallottatok?

Figyelt kérdés
Nem szándékozom ilyen munkát vállalni, csak egy ismerősöm most ezt csinálja, de nem tudom hogy ez mennyire hoz hasznot? Átverés?

2021. márc. 28. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Piramisjáték. Kevesek meggazdagodnak, na ez nem te leszel. Sokak meg elveszítik a baráti körüket, mert állandóan mindenféle vackot akarnak eladni. Na ez lennél te. Ne csináld.
2021. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nálunk a baráti körben mindenki megutálta a csajt és utána nem hívták sehova plusz le is tiltották. Hányinger egy meló.
2021. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első! Ha elolvastad volna normálisan a kérdésemet, írtam is hogy eszem ágában sincs! Egy kérsést tettem fel!
2021. márc. 28. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak ilyen magyarázó E/2, de így már legalább tudjuk, hogy te is tátott szájjal szeretnél befutni a f***erdőbe.
2021. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem mindegy, milyen jellegű.

Ahol pozíciót kell venni, azt kerüld el, nagy ívben, 99.9%-ban pilótajáték. A termékalapú működhet, lásd Avon és társai, de kell hozzá kereskedelmi véna, meg az adott termékek ismerete.

Ami jelenleg egész jól megy, az a cashback alapú. De az sem máról holnapra, alaphangon legalább fél év, mire beindul és pénzt látsz belőle.

2021. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!