Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A 2021-es új típusú horgászviz...

A 2021-es új típusú horgászvizsga online próbafeladatsora mennyire fedi le a valódi vizsgakérdéseket?

Figyelt kérdés
A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik 2021-ben tettek le horgászvizsgát. A Mohosz oldalán ahol vizsgaidőpontot kell foglalni, van egy próbafeladatsor, ahol a rendes vizsgához hasonlóan 45 kérdést kap az ember 1 órás időkerettel, és 30 jó válasz kell a megfelelt eredményhez. Az itteni kérdésbank köszön vissza az éles vizsgán is?

2021. márc. 30. 23:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Ez engem is nagyon érdekelne, én is most megyek majd amint lesznek vizsgák. Nekem telefonban azt mondták a kérdések gyakorlatilag onnan vannak, ha azt tudom az elég lesz. De nekem is akadnak kételyeim, mert szerintem azért oké, hiába az a kérdés de lehet nem olyan egyértelmű kizárni a válaszokat éles vizsgán mint itt. Úgyhogy én is szívesen meghallgatom olyanok válaszát akik idén voltak!:D

2021. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A próbatesztet csináljátok meg sokszor, mert azon belül is vannak új kérdések. Szerintem kb. 80 kérdés van, azokat különböző kombinációkban adja ki a gyakorlás.

A kérdések tényleg ugyan azok, de mint írtam, nem csak az a 45 kérdés van, amit elsőnek látni lehet. 15-öt lehet hibázni élesben valóban, ha a gyakorlásokon már csak 6-7 vagy kevesebb hibátok van, az jó.

2021. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia,


Ha még aktuális én épp 26-án voltam.

Szerintem ha megcsinálod a gyakorlót párszor, akkor nem nagyon mehetsz mellé, nagyjából sikerült belefutnom minden kérdésbe, ami utána vizsgán volt.

2021. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak megerősíteni tudom az előttem válaszolókat. A gyakorló feladatsort megcsinálod rendszeresen pár héten keresztül és semmi gond nem lesz.
2021. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!