Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Túravezetőnek érdemes lenne...

Túravezetőnek érdemes lenne tanulnom?

Figyelt kérdés
Szeretek túrázni, életem részévé vált már. Épp ez miatt gondoltam rá hogy túravezetőnek tanulnék. Nyilván némi pénzt is szeretnék keresni vele. Kellemest a hasznossal. Illetve az érdekelne hogy mennyire elterjedt "szakma"?
2021. ápr. 17. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem manapság semmilyen idegen-, túravezetőre nincs nagyon szükség, mert fent van a neten minden és összeállítom magamnak a dolgokat. Amennyire meg szükség van, annál 2szer többnek van már most olyan végzettsége. Hobbinak/plusz keresetnek szerintem jó, másnak annyira nem hiszem.


De írjon olyan is, aki jobban benne van a témában.

2021. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy milyen tanfolyam van erre és érdemes-e tanulni erdő terápia, túravezetés, ökopszichológia, természetjárással kapcsolatban.
2021. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Szerintem manapság semmilyen idegen-, túravezetőre nincs nagyon szükség, mert fent van a neten minden és összeállítom magamnak a dolgokat. Amennyire meg szükség van, annál 2szer többnek van már most olyan végzettsége. Hobbinak/plusz keresetnek szerintem jó, másnak annyira nem hiszem."


Orbánia elmaradása ebben a témakörben is vagy 10-30 év, Japánban hétvégén az emberek mennek a nagyvárosokból erdőterápiára vagy például kórházak is olyan közegben épülnek ahol sok a zöld. Kérdés mikor jön el itt az idő, amikor az egészséggel ìgy a természet egészségre gyakorolt pozitív hatásaival kapcsolatos szakembereket elismerik, de ismerve Orbánia elmaradását emberek egészséghez való hozzáállásában is,itt még legalább 10-20 év.Addig sokkal érdemesebb itt például jogásznak, focistának vagy például papnak tanulni.

2021. ápr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!