Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hamarosan vizsgázok. Személy...

Hamarosan vizsgázok. Személy és Vagyonőr vizsga nehéz? Én úgy tudom nem szoktak buktatni? Kinek mi volt ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom is simán megcsinálta. Nagyon nagy hasznát veszi. Kb. 15 éve ebből él. Szerintem 1,5-szer annyit keres, mint én, volt már portás és mindenféle hasonló, igazából szinte alig csinál valamit, rengeteg szabadideje van, munka közben is olvashat, netezhet, tanulhat. Én meg gürizek állandóan a töredéke pénzért nőként.
2021. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 380-at kapok, átlag napi 2 óra munkáért, cserébe egész éjszaka tudok aludni. Egy hónapban, 20 nap szabad. Én nagyon megvagyok elégedve!
2021. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktak buktatni. Nekem megvan a vizsga, és volt olyan osztálytársam, aki írni, olvasni, beszélni alig tudott, és átment. Kérdezte az oktató folyton, és semmire nem tudott válaszolni. Két jogásznál vizsgáztunk, az oktatónk két rendőr volt, és egy ügyvéd. Komolyan vette mindhárom, nagyon jó volt a képzés! Tetszett a jog is, úgyhogy ezen a vonalon akarok majd tovább tanulni(fiatal vagyok). Én azt mondom, hogy ha van lehetőséged ingyen/olcsón letenni, akkor tedd le, ha szerencséd van még el is tudsz helyezkedni valami lazább cégnél, csak nagyon válogasd meg, hogy hova mész! Sajnos sok a kókler vállalkozó ebben a szakmában (is).
2021. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!