Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miért nem tudok az e-titánnál...

Miért nem tudok az e-titánnál továbblépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most csinálom az online kreszt és a 4.fejezet 3. modulnál van egy olyan rész ,hogy fényváltások időzítése, amin egyszerűen nem enged tovább ,pedig többször végigmentem rajta. Mit lehetne tenni? Nem is tudok már több mindenre kb. kattintani.


Köszönöm.


2021. jún. 4. 18:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagyis szerintem nem tudok már semmi többre kattintani, de reménykedem ,hogy valaki rájött ott mire kell ,hogy tovább engedjen 🤗
2021. jún. 4. 18:23
 2/2 A kérdező kommentje:
Már továbbengedett, úgyhogy semmis a kérdésem , de ha bárki hasonló problémába ütközne ,semmi újra nem kattintottam ,csak többször végig mentem rajta (ugyanazokon,mindenen) és egyszer csak kizöldült , hátha majd segít valakinek.
2021. jún. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!