Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az atomerőművi üzemeletetési...

Az atomerőművi üzemeletetési szakmérnök képzés ugyan az minden egyetemen?

Figyelt kérdés
Az említett szakmérnöki képzést rendszeresen indítja több magyar egyetem is. A tananyag és az oktatás színvonala mennyiben azonos, vagy éppen eltérő a Budapesti Műszaki Egyetem, Miskolci Egyetem, vagy a Pannon Egyetem műszaki karán?

2021. jún. 25. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez annyira speciális terület, hogy nem találsz itt olyat, aki akár az egyiket is elvégezte volna.


Én két dolgot tudnék kiemelni:

- a három intézmény közül csak a BME-n működik oktatóreaktor

- a BME Nukleáris Technológia Intézetéből több, nagy tudású szakembert is ismerek (ez nem jelenti azt, hogy Veszprémben vagy Miskolcon ne lennének felkészült és jó oktatók, egyszerűen onnan nincsenek ismerőseim)

2021. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, viszont pont a BME nem inditotta el az elozo szemeszterben az adott kepzest kapacitas hiany miatt. Probalok meg informalodni par helyrol.

Minden esetre koszi az infot. 🙂

2021. jún. 26. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősőm, aki Miskolcon végezte, illetve a Debreceni Egyetemen is indul, ott minimális eltérés van a képzések között.
2021. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Semmire nem mész ezzel, csak ha Pakson dolgozol.
2022. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele. 🙂 Nem befektetes/karrier, csak hobbi, altalanos ismeretszerzes.
2022. szept. 2. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!