Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire érdemes szakirányú...

Mennyire érdemes szakirányú továbbképzést elvégezni?

Figyelt kérdés

Ha van egy műszaki területen szerzett Bsc diplomám. Láttam sok helyen ilyeneket hirdettek. Szakmérnök.

Érdemes elvégezni (akár mesterképzés közben vagy után) vagy inkább a munkában tanuljam meg azokat az ismereteket?


Kinek mi erről a véleménye? Érdemes vagy pénz és idő pazarlás?


Köszi!



2020. aug. 13. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Én úgy tudom az nem ad semmi konkrét papírt, amit elfogadnak. Max egy oklevelet. Régebben olvasgattam valamit róla, de akkor az maradt meg bennem, hogy egy okj is többet ér ennél.
2020. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szakmérnöki az másoddiplomának számít - minisztériumi állásfoglalásban is így hivatkoztak rá. Az azért több mint egy OKJ tanfolyam.
2020. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szakmérnök kurzusokat elfogadják MSc jelentkezésnél??
2021. máj. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!