Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Etitánon tényleg ugyanazok a...

Etitánon tényleg ugyanazok a kérdések vannak, mint az éles vizsgán? A vizsga miben különbözik?

Figyelt kérdés

Tényleg teljesen ugyanazok a kérdések? A képek, videók is ugyanazok vagy más a grafika?

Vizsga felület miben más? Amire leginkább kiváncsi vagyok, hogy ha rábökök egy válaszra, akkor azt veszi válasznak és továbbmegy, vagy rábökök és még van lehetőség átgondolni és másik választ kiválasztani?


2021. jún. 27. 08:43
 1/3 A kérdező kommentje:
És szerintetek nagyjából hány próbavizsga megcsinálása lehet elég? Szerintem vagy 40et megcsináltam már, egyszer se buktam meg.
2021. jún. 27. 08:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ráböksz, azt veszi válasznak, nem tudod kijavítani/átgondolni utána.

Viszont át tudod ugrani azokat a kérdéseket, amikre elsőre nem ugrik be a válasz, és az átugrott kérdéseket a végén újra bedobja.


Sajnos a tanfolyammal januárban lettem kész, így nem tudom a kérdések/grafikák ugyanazok-e, de nem hiszem,hogy tökéletesen ugyanúgy lennének megfogalmazva.

2021. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdések ugyanazok, de a grafika más, még a régi képek vannak a vizsgán, legalábbis tavaly az volt.


Ilyen a felület [link]

2021. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!