Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély vizsga tanácsokn,ne...

Elsősegély vizsga tanácsokn,nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Holnap lesz és nagyon izgulok, nem tudom mire számítsak.

Azt mondja mindenki hogy nagyon könnyű de én parázok nagyon.

Valami tipp vagy tapasztalat?

Kinek hogy ment/mennyit tanult vagy valami?


2021. júl. 11. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Novemberben vizsgáztam 11. kerületben, jófejek voltak a vizsgáztatók.


Időben érkezz, vigyél kis csokit, a cukor jót tesz ilyenkor 😊


Az elején elintézik a papírmunkát. Kaptam sorszámot, mivel láttam a többieké, tudtam hogy a második körben megyek be. Nyitásra mentem, 4. sorszámot kaptam, kettesével vizsgáztattak. Nagyon gyors volt, mindenki kedves volt.


Ha a stabil oldalfekvést szépen, nyugodtan levezeted és közben mondod, majd az újraélesztés folyamatát lépésenként mondod és mutatod (kezdve onnan, hogy megközelíted), már félig nyert ügyed van. Szép lassan mondd, mutasd, nem kell kapkodni, így nem fogsz egy lépést sem kihagyni.


A tétel, amit húztam, könnyű volt, alig kérdeztek bele.


2-3 hetet tanultam, jegyzetből, könyvből, előtte voltam tanfolyamon is. De én nagyon parázós vagyok, azért készültem ennyit, ez biztonság érzetet ad 😊


Sok sikert Neked, menni fog 😊

2021. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!