Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély vizsgadíj befizetés...

Elsősegély vizsgadíj befizetésnek van határideje?

Figyelt kérdés

Vizsgára kell vinni igazolást, hogy befizettem, csak akkorra kell befizetni. Nincs ilyen mondjuk, hogy jelentkezés után 5 napon belül be kell fizetni vagy nem érvényes a jelentkezés?

Illetve ha elutalom a vizsga árát (közleményben ott, hogy melyik vizsgaidőpontra), majd valami közbejön és át kell rakatnom az időpontot, akkor is elfogadják az utalást?


2021. júl. 20. 05:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs határidő, amikor én vizsgáztam, akkor volt egy csaj, aki elfelejtette befizetni, kiugrott a postára elintézni és kész, jött is vissza.


Arra figyelj, hogy ott vizsga előtt nem fogják mégnézni az utalásokat és beérkezett pénzeket, a sárga csekk kis részét, vagy igazolást a fizetésről vigyél magaddal.

2021. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vizsga megkezdése előtt kell befizetned, nincs egyéb határidő. Meg persze a helyszínen igazolni kell tudnod, hogy be lett fizetve.

Amikor én vizsgáztam, akkor úgy lett megoldva, hogy a helyszínen adtak egy csekket, azzal elmentem a postára, befizettem, utána leadtam az igazolást a befizetésről, amikor sorra kerültem. Tehát a vizsga előtt fél órával lett befizetve, és nem botránkozott meg rajta senki.

2021. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!