Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nőként milyen szakmát érdemes...

Nőként milyen szakmát érdemes tanulni, ha jól akarok keresni?

Figyelt kérdés

Gáz vagy villanyszerelő szintűekre gondolok. De nem vagyok fizikailag erős.


Műköröm, fodrász nem érdekel.


2021. aug. 11. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
CNC?
2021. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ács, kőműves. Áll a munka a házunknál mert a kőműves nem ér rá, másnál dolgozik.
2021. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
gyógyszertári szakasszisztens
2021. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3as, azzal jól lehet keresni? Mennyit mégis?
2021. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Biztonsági őr vagyok, mellette burkoló vagyok, és nő. Jól keresek még a főállásommal is, de így a kettő pláne jó.

Tudom, vagyonvédelemben a jó helyet ki kell fogni, én pont kifogtam, jó a fizu(vidéki vagyok), és minden törvényes. Igaz, sokat kell bent lenni. Havi 240-300 órát.

Nem vagyok trampli, egyszerűen küzdősportolok, van érettségim, és beszélek angolul, ezeket be is írtam önéletrajzva, ezért vettek fel. Na meg persze nem 150 cm vagyok.

2021. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
28%
Mi az hogy nőként? Már nincs olyan, hogy női meg férfi munka. Azt csinálod amit akarsz. Vagy ezt provokálásból irtad ki? Itt mindenki le lesz pontozva mert ha valaki elkezdni sorolni a tipikus női munkákat, hogy cukrász, ovónő, ápoló és hasonlók akkor az a személy ugy fog tünni, hogy lenézi a nőket mert csak ilyen munkákat végezhet? Ha egyszerü, kétkezi munkákra gondolsz akkor abból nem fogsz jól keresni, vagy próbáld meg egy másik országban.
2021. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!