Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan tanfolyam ahol...

Van olyan tanfolyam ahol megtudnam tanulni hogy kell videokat szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak nagyon alapokat tudok mert egyedul tanultam valamicsket. A Youtube-ra szeretnek videokat feltolteni, a mostaniak viszont nem tul jol neznek ki :(

2021. aug. 25. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanfolyamot nem tudok, de pl én youtube videókból tanultam meg videókat szerkeszteni (powerdirector). Az elején nagyon béna voltam hozzá, de szépen lassan belejöttem. Nézegess ilyen videókat, aztán majd neked is menni fog!
2021. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a Sony Vegasos tutorialokat. :)
2021. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

léteznek tanfolyamok, sőt lehet egyetemen is tanulni, mert a video vágás egy szakma, ami komoly tudást igényel - és nem csak technikait, hanem művészit is. a vágással teljesen meg lehet változtatni egy film hangulatát, ritmusát, mondanivalóját.


egy részét ennek is el lehet sajátítani YouTube videókból, a technikának meg talán a zömét is. de ha igazán komolyan érdekel, akkor nem árt mellé a filmtörténetet is tanulmányozni.

2021. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!