Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Teljesen kezdokent megtanulhat...

Teljesen kezdokent megtanulhatok egyedul gitarozni?

Figyelt kérdés
Kottát sem tudok olvasni, se semmi hozzáértésem a zenéhez. Nem is akarok ilyen szintre menni, se fel lépni. Alapszinten megakarok tanulni gitározni egy pár zenét eljátszani megtudnám tanulni sok kitartással videókból , online kurzusokból?

2021. nov. 7. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy szintig eljuthatsz.
2021. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezeket meg tudod tanulni. Attól függ mennyire áll rá a fejed/kezed.


Ha vennél gitárt is, ne a legolcsóbbat vedd, mert megkeseríti a gyakorlásod, nem csak saját tapasztalat, hanem profi zenészek által is vallott nézet.

2021. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sikerült.
2021. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LEszti0611 válasza:
74%
Sztem YouTubeon találsz segítséget.
2021. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Még egy fakezű mint én is megtanultam olyan jó közép szinten. Szóval igen.
2021. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Simán meg lehet tanulni, van nagyon sok videó YouTube-n is, vannak nagyon jó akkord táblázatok, amiből meg tudod tanulni az akkordok lefogását, és ott a gitártab, ultimateguitar ahol pedig rengeteg Tab van fent :)
2021. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
93%
Ha még nem vettél gitárt, de tényleg szeretnél megtanulni. Javaslom, hogy ne nejlon húrosat vegyél (kezdőknek azt szokták ajánlani), hanem rögtön fémhúrossal kezdj.
2021. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%
Nekem a nagypapám soha nem járt zeneiskolába, de nagyon! jól megtanult autodidakta módon zongorázni és harmonikázni, így szerintem van esélyed, de persze azért kell hozzá jó hallás, ütemérzék, elszántság, szorgalom és kedv.
2022. máj. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!