Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Zenélni megtanulhat valaki...

Zenélni megtanulhat valaki önerőből?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, sportolni megtanulhat-e valaki önerőből. Valamilyen szinten biztosan, de komolyabb eredményhez tehetség kell, és tanár.
2017. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha kitartó vagy még jobban is. Persze ez nem minden hagszerre igaz. Pl.: Rengeteg online oktató oldal van ahova havi 3-5 ezer forintot befizetsz és ígénybe vehetsz több száz órányi oktató videót és különféle fórumokat ahol egy-egy szakértővel konzultálhatsz vagy más diákokkal.


Van egy ismerősöm, aki nagyon sokszor megbukott és ezért be sem fejezte a gimnáziumot, de rettentően jó gitáros. Ő az egyik legértelmetlenebb ember akit ismerek.. nem azért mert rossz jegyeket kapott.

Viszont naponta több órát szánt a girátozásra és évek alatt rettentően jó lett.


Ezt nem egy zenéhez egyátalán nem értő emberként mondom, aki elájul ha valaki eltudjátszani egy szererű riffet.

6 éven át zongorát tanultam egy zene iskolában majd később 2 éven át girát, amit magamtól folytattam, de soha sem érdekelt igazán szóval abba hagytam a zenélést teljesen.


Szóval megtudsz tanulni, de valószínűleg nem fogsz, mert kevés olyan ember van akit annyira érdekelne a zene, hogy naponta 2-3 órát éveken át rászánjon, viszont sokan megakarnak tanulni pár gitár riffet vagy még esetlen pár szólót, hogy feltudjanak vágni vagy csak néha elszórakoztatsák magukat... na ők... nem fognak maguktól megtanulni.

2017. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Szerintem igen bár ez függ a magától a hangszertől is. Én gitározni tanultam meg magamtól és már bandát is alapítottunk. Az internet tele van jobbnál jobb oktatóanyagokkal ha meg akarsz tanulni zenélni akkor ne várj mert ennél jobb dolog nincsen.
2017. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen megtanulhat. Ritmusérzék, hallás és sok gyakorlás kell hozzá. A Beatles nyomán annak idején nagyon sok banda alakult így. Kiosztották egymás között a hangszereket, aztán gyakoroltak orrba-szájba. Ha valamelyik végképp tehetségtelenek bizonyult, az vagy hangszert váltott, vagy kiesett a zenekarból.
2017. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez kérdésként felmerült akkor nem. De egy zseninek is szüksége van tanárra, hogy profi lehessen.
2017. szept. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!