Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Próba ének óra teljesen...

Próba ének óra teljesen kezdőként megéri?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy én meg akarnék tanulni énekelni, előtte szeretnék egy próba órát. De mondjuk mennyire lenne szegény tanárnak gáz azzal szembesülni, hogy semmit sem tudok, és tőle várom a csodát? Természetesen, én ebben a kérdésben azt is szeretném belevenni, hogy kinek hogyan sikerült egészen nullaról (otthon éneklés teljesen egyszerűen) felfejlődni.


Melyik tanárt ajánlod? Illetve, hogy mennyire érte meg neked?



2021. nov. 24. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz, ha előre tájékoztatod. "Csókolom, Gizi vagyok, szeretnék megtanulni énekelni. Természetesen nem tudok semennyire sem, különben nem lenne szükségem tanárra. Lehetne-e arról szó, hogy csináljunk egy próba énekórát, ahol tanárnő is el tudja dönteni, hogy hajlandó-e velem foglalkozni, meg én is, hogy tényleg ezt akarom-e?"
2021. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes megpróbálnod, de ez egy óra alatt nem derül ki. Meg kell tanulnod a megfelelő technikát és azzal hangképző gyakorlatokat kell végezned, ettől fejlődik a hangod fokozatosan, egyik pillanatról a másikra nem lesz látható eredmény.
2021. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!