Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki hétvégi iskolába jár...

Aki hétvégi iskolába jár annak van valami papírja róla hogy tanul?

Figyelt kérdés
Vannak hétvégi tanfolyamok de dolgozom van hogy hétvégén is,viszont találtam egy tanfolyamot amit hétvégén tartanak de már nem vagyok ugye diák és hogy erről adnak"diák"papirt vagy valamit vagy ezt kell a munkahelyen igazolni kérhetik?

2021. dec. 9. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Könyörgök: milyen tanfolyam? milyen "diákpapírt"? (Nem, diákigazolványt NEM adnak!), mit kéne igazolni a munkahelyen és mért kérhetnék, ha nem is tudnak róla, hogy jársz?

Linkeld már be, mit találtál, hogy legalább azt tudjuk értelmezni, ha már a kérdésedet nem lehet.

2021. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanfolyamért nem kapsz diákigazolványt. Munkahelyeden nem kell jelenteni, a szabadidőddel te rendelkezel.
2021. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értitek a kérdezőt. Az a baja, hogy a munkahelyén hétvégére is beosztják, ha nem képes igazolni, hogy ő akkor oktatáson vesz részt.
2021. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem biztos tudnak valami igazolást adni az órarend felöl, viszont nehogy az legyen, hogy a jelenlegi munkahelyeden ezért megakarnak majd akadályozni benne, mert gondolom sejtik, hogy lelépnél utána.


Kemény helyzet ez így, talán betegszabi, amikor hétvégére beosztanak

2021. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisker ágazatban (mondjuk élelmiszer) simán van hétvégi nyitvatartás, munkarend.
2021. dec. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!