Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen gyakran jártatok...

Milyen gyakran jártatok vezetni, amikor a jogsit csináltátok? Mennyi idő alatt végeztetek az egész vezetéssel és kb mennyit vezettetek egy alkalommal?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 22:54
1 2
 1/15 palfydanka ***** válasza:
100%
Én heti 2-3x jártam, mindig 2x 50 percet vezettem, és körülbelül 2.5-3 hónap alatt meglett, mert elsőre sikerült a forgalmi:)
2021. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1 de jó neked! Én heti 1x csak és akkor is 45-50 percet és nem is sikerül minden héten beosztani az oktatónak..

Május végén kezdtem, most csak a 8.alkalomnál tartok, kilométerben alig lehet 100..fogalmam sincs, mikorra lesz meg így a jogsi:(

2021. aug. 20. 23:41
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Heti 3x jártam, 2 órát. Ez a 2 óra inkább csak papíron volt annyi, gyakorlatilag meg 1,5 óra körül volt. Emlékszem, hogy hétfőn kezdtem. A következő hét péntekén mondta az oktatóm, hogy bejelent vizsgára. Ekkor voltam elvileg 12 óra körül. Úgy volt megbeszélve, hogy a vizsga előtt többet is tudok menni, hogy meg legyen a 30 óra (ami amúgy 29+1 óra, mert a vizsga is annak számít). De aztán nem sikerült jól beosztani az időt. A 4. héten mentem vizsgára, szerdán vagy csütörtökön. A 3. héten 4x2 órát voltam, a 4. héten meg már csak 1x2 órát + a vizsga előtt 1 óra. Tehát összesen asszem 23 óra vezetés után mentem vizsgázni. Az oktatóm beírta nekem összes hiányzó órát, és mondta, hogyha nem lesz meg, akkor levezethetem. De szerencsére meglett elsőre, így nem vezettem le. Szóval én letudtam kereken 1 hónap alatt a vezetést. Kilométerben a béka segge alatt voltam. Városból egyszer mentünk ki, meg vizsgán. Belül meg nem lehet kellő távot összeszedni. Az oktatóm a saját autójával oktatott, és az általa levezetett távolságokat is beírta, így lett meg nekem a kellő. (Ami ha jól emlékszem akkor 500 volt. Most nem tudom mennyi. Nekem úgy 200 volt összesen.) Az egész jogsi szerzés az kb. 4 hónap volt. KRESZ vizsga és vezetés között eltelt egy kis idő, mert nem találtam olyan oktatót, aki ráért volna. Ez 4 éve volt.
2021. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Wow akkor ti szerencsések vagytok. Én februárban kezdtem a kreszt, csak a vizsga is csúszott a covid miatt, vezetésre meg május végénél hamarabb nem tudtak beosztani. Szóval 6,5 hónapnál tartok és még csak a 8.ora...
2021. aug. 21. 00:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Akkor még nem volt Covid. Az nagyon meglassította a folyamatot.
2021. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a leggyakoribb az talán a heti 1x45 perc volt, néha talán vezettem egy héten kétszer is, de sokszor hetek maradtak ki két óra között. Nagyon nehéz volt időpontokat egyeztetni (az oktatómnak nagyon sok tanulója volt, én pedig gimis voltam és csak délután értem rá, illetve a megyeszékhelyen vizsgáztunk, így oda jártunk vezetni is mikor az alapok már mentek, viszont csak az út oda-vissza volt két óra és akkor még hárman tanulók 45-45 percet vezettünk a városban) és sokszor közbe is jött valami (pl. betegség, nyaralás, érettségi). Eleve két hónapot kellett várnom a kresz vizsga után, mire lett hely és elkezdhettem vezetni. Úgyhogy a teljes folyamat nekem 1,5 év volt, ebből kb. egy év volt csak a vezetés. Ez még bőven a covid előtt.
2021. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég sokáig tartott.

Október végén kezdtem az eü tanfolyamot, november végén volt a vizsgám. Rögtön utána kezdtem online a kreszt, azzal elég gyorsan végeztem, jól is ment, de az ünnepek miatt vizsgaidőpontot csak január második felére kaptam.

Vezetni február negyedikén kezdtem, heti 1, max 2 darab 55 perces órám volt, mivel az oktatóm rengeteg tanulót vállalt. Sokszor mentem egy alkalommal, és 1,5 héttel később amikor sikerült újra beszorítani már szinte el is felejtettem amit előző órán a fejembe vertek. 57 órára mentem vizsgázni július végén, szerencsére meglett elsőre, így összesen 9 hónap lett a jogsis pályafutásom.

2021. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nyáron jártam, heti 6x, 3 hétig tartott a gyakorlati oktatás, első órától a vizsgáig. Alkalmanként 2 órát vettem.
2021. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: hozzá kell tennem, az oktatónál előtte majd egy évig voltam várólistán, szóval nekem se lett meg olyan hamar kresz után a jogsi.
2021. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is heti 3x jártam 2x 50 percet. Elsőre sikerült a forgalmi, de azért levezettem 45+órát.
2021. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!