Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Penta Uniónál mennyibe...

A Penta Uniónál mennyibe kerülnek a vizsgák?

Figyelt kérdés
A vállalkozási mérlegképes könyvelőt néztem. Meg van adva a tanfolyam ára, de ebben nincsenek benne a vizsgadíjak. Minden modulzáró vizsga esetén van még pluszban vizsgadíj? Ha igen, akkor mennyi? Tehát még pluszban mennyibe kerül az ilyen költségekkel? Meg mennyi a végén a komplex szakmai vizsga? Megéri egyáltalán százezreket kiadni érte?

#vizsgadíj #Penta #Petna Unió
2021. dec. 30. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Csak úgy közlöm, hátha vakakit érdekel.

Minden modulzáró egyenként 10 000 Ft, a közponzi záróvizsga díja meg attól függ, hogy mit tanulsz. Tehát rejtett költség annyi van, mint a szemét.

2022. ápr. 11. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Már az elején mondták, hogy a vizsga díjakat nem tartalmazza az ár (nem tudják előre kinek hány vizsgája sikerül és hányszor kell épp potvizsga)
2022. szept. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hol mondták az elején? Csak úgy közlöm, hogy én vagy háromszor kérdeztem meg, amire végül megmondták, hogy mind a hét modul esetén van külön-külön vizsgadíj, először még csak terelték a szót. Nem mondták az elején, ez tényleg rejtett költség, ha nem kérdezel rá.
2022. szept. 16. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha rá mentél hogy érdekel a tanfolyam és fel iratkoztál folyamatosan jöttek az emailok amibe le is van írva
2022. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nekem nem küldtek e-mail-eket. Amúgy tanulj meg írni!
2022. szept. 18. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Igen tényleg! Akkor nem mentél rá hogy érdekel/iratkoztál fel.

Te meg tanulj egy kis tapintatossagot és elfogadást!

2022. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 6. választ töröljétek, ne az én hozzászólásomat!
2022. okt. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!