Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Miket küldhetnék be a JYP...

Miket küldhetnék be a JYP Entretainmet-hez?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretnék K-Pop idol lenni, mert már volt rá példa hogy nem koreai emberek lettek K-Pop sztárok (LANA(orosz),Alexandra Raid(amerikai-magyar),stb.) Szeretnék tippeket hogy miket és hogyan küldjem be a dolgokat🥺Légyszi segítsetek mert nem tudom mit kell beküldeni

2022. jan. 4. 20:59
 1/5 pingin válasza:
100%

Szia!

Először is nagyon sok sikert kívánok, remélem teljesül az álmod!

Ahogy utána néztem az első lépés a videófeltöltés: több kategóriába lehet jelentkezni háttér táncostól kezdve rapperen át vokalistáig. Így annak megfelelően kell olyan videót feltöltened, amelyben megmutatod a tehetséged. Az mindenképpen előnyt jelent ha nemcsak az egyik dologhoz értesz. Maximum 3 videót tölthetsz fel.


Ezen a linken pedig el is tudod kezdeni a jelentkezést: [link]

2022. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm😊
2022. jan. 4. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Szia, nem akarlak elkeseriteni de semmi eséyed bekerülni. Szerintem keress egy olyan álmot ami teljesülhet, különben nagy csalódások fognak érni. Lehet nagyot álmod, sőt kell is sztem, de ez túl nagy. Igen, avlóban irtad, hogy vannak a koreai zenében nem ázsiai emberek is, de ők nem idolok. Te azt irtad, hogy idol szeretnél lenni. Az idol és az énekes nem ugyanaz. Nézz utána. A JYP entertainmenthez meg főleg nem fogsz bekerülni, legalábbis idolként nem. Esetleg mint egyéb szakember talán, de idolként semmiképp. És egyébként a kpop addig marad meg kpopnak amig ázsiaiak művelik. Hidd el nem csak te akarsz kpop idol lenni, hanem sok sok millió ember. Képzeld el ha mindenki álma igy teljesülne, akkor már nem létezne a kpop, mint múfaj, és akkor már te sem akarnál oda tartozni. Hidd el ez addig szép amig kivülről nézed.
2022. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
LANA például és ő orosz
2022. jan. 4. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
De ő is egy eldugott cégnél van és hírneve kb. 0.
2022. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!