Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen online tanfolyamot...

Milyen online tanfolyamot érdemes elvégezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki mit végezne el szívesen, vagy mi az amit már elvégzett és szívesen ajánlana másnak is.


Szeptemberben szeretném kezdeni az egyetemet (mérnökinfó szakon), így addig van időm (kihagytam egy évet érettségi után). Nem kell feltétlenül informatikához kapcsolódnia.


Ha mégis IT jellegű tanfolyam, akkor inkább angolul vagy magyarul?

Tudom, hogy sokmindent ingyen is el lehet sajátítani pl. tutorialokból, de nekem sokat számít, hogy legyen egy követhető "menetrend" és feladatok, ami alapján haladni tudok. Ettől függetlenül, ha van hasznos tutorial sorozat amit ajánlotok nem zárkózom el ilyenektől se.


Fizetős tanfolyam esetén kb. 120 000 fornitig, ennyiért láttam már, de csak akkor fizetném ki ezt az összeget, ha tényleg megéri és hasznos tudást ad, illetve ha a munkáltatók általánosságban figyelembe is veszik pl. a tanusítványt amit ad egy ilyen képzés.


Szoftvertesztelő képzéssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Illetve láttam még eu-s pályázatírót, ez is érdekelne, de inkább csak kíváncsiaságból.


Ne kövezzetek meg ha valami butaságot írtam volna, kicsit elvesztem a kínálatban :)



2022. jan. 12. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha mérnökinfó a cél akkor használd ki az időt arra, hogy megtanulsz programozni valamennyire. Youtube-on van sok ilyen videó angolul és magyarul is, de szétnézhetsz a Udemy-n is.
2022. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!