Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A gyakorló vizsga nehézsége...

A gyakorló vizsga nehézsége tükrözheti a eredeti vizsgáét?

Figyelt kérdés

Hollandiába szándékozom menni egyetemre, sajnos mivel nincs emelt matekom ezért kell csinálnom egy olyan szintű online matek vizsgát ami megfelel az alapkovetelményeiknek.


Mikor megvettem a teszt csomagot, kaptam hozzá gyakorló feladatokat leírással, majd mikor végeztem az összes témakörrel egy gyakorló vizsgát kellett megcsinalnom, pontosan úgy ahogyan a KRESZ működik online (e-titánon).


Ha ti állítátok össze egy ilyen gyakorló vizsgát ami tükrözi az élesben írandó vizsgát, akkor hasonló nehézségű feladatokat adnátok ? Van akinek van ilyen gyakorló vizsga - rendes vizsga tapasztalata, hogy mennyire ugyanaz vagy mennyire különbözik? Elég lenne mostmár készülnöm rá ha a gyakorló vizsga feladatait átnézzem vagy azért nézzek át mindent?



2022. márc. 16. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!