Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi kell, hogy gyógymasszőr...

Mi kell, hogy gyógymasszőr képzést el tudjam kezdeni?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején, mert egy kicsit hosszú. 21 éves srác vagyok. Jelenleg kereskedelmi szakon vagyok (okj) és ez az utolsó év, de én eddig nem is szerettem ezt a szakot. Csak azért mentem ebbe a suliba mert köztudott hogy nem erős iskola, és addig elválik mi is szeretnék. Kb 4-5 év kellett ahhoz hogy megtaláljam mi is érdekel igazán.

Sajnos sokat voltam kórházba műtétek miatt régen és nagyon kiemelt figyelmet kaptam az orvosomtol és akik velem foglalkoztak, meg enis szeretnék segíteni az embereken.

Csak szeretnék vissza adni az emberiségnek annyi jó dolgot vagy többet, meg otthon imádok maszirozni.



#tanfolyam #Gyogymasszor
2022. márc. 17. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Elhiszem, hogy perverz vagy és jó lenne megdolgozni néha egy jókis csajszit, de ilyen gyógymasszázsra 98%-ban 70+os idős emberek járnak akiknek fáj mindenük. És, ha szerencséd van mosakodott előtte. Hiányzik ez neked?
2022. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok perverz és hidd el már olyan sok mindent láttam hogy semmi sem tud meglepni.
2022. márc. 17. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!