Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Orvosi egyetemre készülök és...

Orvosi egyetemre készülök és szeretnék tapasztalatokról kérdezni felvételi felkészítővel kapcsolatban. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Most 10.osztályba járok és kíváncsi lennék, hogy ti jártatok e ilyenre, ha igen hova és mik voltak a tapasztalatok?

2022. márc. 30. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Én a Magisteres felvételii előkészítőre jártam kémiából. Arra mindenképp jó, hogy átismételje az ember, rendsszerezetten az anyagot, de de nyilván pl. az emelt kémiára nulláról nem biztos, hogy ott fog az ember felkészülni. Ha már tudsz valamit, csak vannak problémás részek, akkor viszont nagyon jó. De neked önnálóan is sok energiát kell bele tenni. A biosz szerrintem felesleges. Mármint ha leülsz megtanulod a könyveket, kitöltöd kétszer háromszor az érettségi feladatsorokat az teljesen elég, de persze itt is adhat egy keretet eegy felvételi előkészítő.
2022. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az Elitoktás érettségi felkészítőjén veszek részt.

Az a legnagyobb előnye, hogy az előadásokat rögzítik és így nem baj, ha valami miatt nem tudsz részt venni rajtuk, hiszen később bármikor újra meg tudod nézni őket. (Meg érettségi előtt újra tudod nézni egybe az összeset, ahogy én is most teszem:D)

Még nem érettségiztem, így a "hasznosságáról" nem tudok 100%-os információt mondani. Mindenesetre csak ezzel készülve (nincs lehetőségem fakultációra járni) is úgy érzem, hogy jó alaptudást sikerült megszereznem.

2022. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!