Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Meg lehet írni egy szakdolgoza...

Meg lehet írni egy szakdolgozatot 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Én világi nyomorék vagyok. És holnap állok neki a szakdolgozat megírásának kb 35 oldal. Május első hetében le kell adni..

Vagy hagyjam a fenébe vagy én nem tudom. Bármi ötlet hogy haladják gyorsan? Kinek mi vált be?



2022. márc. 31. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Símán meg lehet írni. Ne nyafogj, kezd el minél előbb, és addigra símán befejezed.
2022. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a megírás hosszú, hanem az akaraterő gyűjtés, a fordítás és a szöveg szerkesztés, összefésülés.


Mindenképp írd oda mindenhez a forrást, oldalszámot, internetes letöltés dátumát, amint leírtad, különben nagyon nagyon nehéz lesz.

Szerintem lehetséges 35 oldal 0 sorközzel, ha mást nem csinálsz, van motivációd és nem kell sokat fordítani.

2022. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem két hét volt az 1 oldaltól a 70. oldalig. De előtte már voltak forrásaim, könyvek, fényképek, cikkek, publikációk. Az írás és olvasás az utolsó 2 hétre maradt, napi 16 órával sikerült, éppenhogy időben leadni.


Annyit megemlítek, hogy szakkolis voltam, és addigra már jól megtanultam kutatni és írni, így ezt sokkal gyorsabban meg tudtam írni, mintha ez lett volna az első komolyabb dolgozatom életemben.

2022. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Milyen témában írod a szakdogádat? Pont ilyen kérdésekért jöttem fel, ugyanebben a cipőben járok. :D :S Hogy haladsz? A konzulensed nem köt ki alkalmakat? Ha szeretnél, privátban is írhatsz. Kíváncsi vagyok hol tartasz.
2022. ápr. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!