Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Villanyszerelőnek megéri...

Villanyszerelőnek megéri felnőttképzés keretein belül tanulni?

Figyelt kérdés
Nagyon megoszló véleményeket látok, sokan azt mondják hiányszakma mások pedig, hogy túl sok a villanyszerelő. Mi az igazság?

2022. máj. 13. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hiányszakma, mert kevés a JÓ, azaz a SZAKEMBER, villanyszerelő.
2022. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Próbálj meg keresni egyet. Nem fogsz jót találni, mind tele melóval.
2022. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

2.-ra.


Informatikust, vagy mérnököt kell hívni helyettük! A nők szemében azok a FÉRFIAK. Gondolom értenek ehhez is, a nagy diplomások.

2022. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Én is az vagyok + villanszerelö is, szóval igen, azt állítom értek hozzá :P
2022. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 És téged JÓ villanyszerelőnek tartanak? :D
2022. máj. 13. 15:53
 6/10 A kérdező kommentje:
1 De gondolom csak a JÓ szakemberek maradnak a szakmában, a rosszak magas a halálozási mutatójuk van vagy tévedek? :D
2022. máj. 13. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezt ugye nem az én posztom eldönteni, hanem a megrendelöé, azt, hogy a hátam mögött mit mondanak azt nem tudom, de igyekszem tartani magam a megállapodàshoz/szerzödéshez legyen az szóban vagy írásban.
2022. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"De gondolom csak a JÓ szakemberek maradnak a szakmában"

Meglepően sok a hiányos tudású szakember. A facebook csoportok meg a villanyszerelő fórumok tanúsága szerint. Bár nem is kell olyan messzire menni, itt az előbb egy EPH-s kérdés válaszaiban is volt butaság.

2022. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

3-as: fröcsöghetsz nyugodtan, de én például gépészmérnökként elég jól értek hozzá, mivel rendszeresen foglalkoznom kell járművillamossággal is, nem csak a gépészeti résszel, hiába ahhoz kötődik az eredeti végzettségem.

De itt be is fejezem a személyeskedést, veled ellentétben nekem nem kell azzal növelnem az egómat, hogy másokon gúnyolódok.


Villanyszerelőkre kifejezetten nagy a kereslet mostanában, a munkahelyemre is mindig keresnek, ipari villanyszerelőkre is nagy a kereslet, épületvillamosságira meg pláne, a főállásban járművillamossági szerelőként dolgozó kollégáim jelentős része mellékesként szerel épületekben is vagy egyéni vállalkozóként, vagy ismerős válalkozónak besegítőként, és mind azt mondják, hogy sokkal több megrendelés lenne, mint amit meg tudnának csinálni.

2022. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak ha beszélsz németül vagy angolul és lelépsz innen, itthon nem ez a legjobb választás szerintem. Én mondjuk 20 éve nappalin tanultam fiatalként 3 éves képzésben, azt mondják sosem késő de én felnőtt fejjel nem állnék be villanyszerelő tanulónak, borzasztóak voltak a gyakorlati éveim és utána is kemény évek jönnek ha megszerezted a végzettséged, ne a pénz lebegjen a szemed előtt egy darabig, tudom nem könnyű mert abból élünk. Én azt mondom összességében nem éri meg, inkább tanulj egy kicsit többet és menj például autó villamossági szerelőnek.
2022. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!