Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mire számíthatok személyes...

Mire számíthatok személyes elbeszélgetésen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Katonának jelentkeztem az acélkocka programba ahol altiszti képzést, és alapkiképzést fogok kapni.

De mielőtt a szerződést megírnám, lesz egy személyes találkozó Szentendrén.

Mire számíthatok? (NKE-n is van személyes elbeszélgetés)

Eddig mindenen megfeleltem, és igazából ez az utolsó hajrá.

Ez nem a pszichológiai elbeszélgetés ami a tesztet követően volt, ez különálló. Szentendrén az Altiszti Akadémián fogják megtartani, egy egész napos program lesz.

Előre is köszi a válaszokat!



2022. jún. 20. 23:48
 1/6 anonim válasza:
Mikor lesz a beszélgetés?
2022. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lett töröltetve a válaszom? ...
2022. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hali! Mindenkinek más időpontot adtak, több napra fogják elosztani.
2022. jún. 21. 18:20
 4/6 anonim válasza:
Én junius 19-én megyek :) de nemtom mire számitsak lol
2022. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Megvan: Az orientációs beszélgetések során az MH Altiszti Akadémia Altisztképző Központ és az MH Kiképzési és Nyilvántartó Parancsnokság altisztjei fognak Önökkel személyi beszélgetést lefolytatni. Ennek során nyilatkoznak arról, hogy melyik helyőrségben és milyen jellegű beosztásban szeretnének szolgálni. Továbbá nyilatkoznak arról is, hogy az Egységes Alapkiképzést követően, kiválogatás után vállalnak-e legénységi szolgálatot.


Továbbá adategyeztetésen, általános tájékoztató előadáson és ruhapróbán vesznek részt

2022. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felvételikor mennyire volt nehéz a pszichológia része?
2023. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!