Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanult már valaki az SOSelsose...

Tanult már valaki az SOSelsosegely.hu oldalon ? Tényleg könnyebb, gyorsan megtanulható ?

Figyelt kérdés
www.soselsosegely.hu

2022. jún. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor oktatáson voltam azt mondta az oktató, hogy mindenki megbukott aki online tanulta az elsősegélyt.
2022. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Elso: ha autosiskola tart oktatast, nyilvan erdekuk ezt mondani, de hulyeseg :D. tobb embert is ismerek, akik sosonline-on keszultek fel es lazan meglett nekik, meg tetszett nekik az elearning (azert ugy hallottam eleg jelentos kulonbsegek vannak elearning es elearning kozott is, de az sos elsosegely adja). A fene akar bent ulni orakat egy tanteremben. Egyebkent kint vannak az sosonline.hu-n az eddigi vizsgazok velemenyei, sztem meggyozo. Meg ugye ok vallaljak, h ha nem sikerulne a vizsga, visszafizetik az elearning arat, na ezt nyilvan csak ugy eri meg nekik bevallalni, ha azt tapasztaljak, hogy aki naluk keszul fel, annak szinte tuti meglesz. Erdekes ilyet mas ceg, sot az onlinet lehuzo fazon se mer bevallalni.
2022. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen , valóban vannak vélemények, de itt akartam véleményt kapni, aki esetlegesen rajtuk keresztül tanult. Sajnos több weboldal megtudja szűrni és csak a jót fogja kiírni.

Maga a vizsga garancia nálam is nagyon pozitív :D

2022. jún. 28. 10:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

1: én tavaly átcsúsztam vizsgán, pedig otthon tanultam. mondjuk gyakoroltam is.

nálunk aki az újraélesztést be tudta mutatni és a kötözést elmondani, az átment.

bár gondolom, ez attól függ, hol és kinél vizsgázik az ember.

2022. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!