Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A targoncás jogosítványt...

A targoncás jogosítványt mennyire nehéz megszerezni?

Figyelt kérdés

Azt írják, hogy 100 ezer forint, és 1,5 hónap az egész. De gyakorlat összesen nyolc óra lenne, én azt keveslem kicsit, bár nem igazán értek hozzá.

B jogosítványom 1,5 éve van, egy éve vezetek napi szinten. (Nem tudom mennyire van köze a kettőnek egymáshoz, csak leírtam). Viszonylag jól vezetek mások szerint, de a parkolással még néha hadilàbon állok bevallom, mint sok korombeli nő. Bár, olyat sem állítok, hogy Forma 1-es versenyző vagyok, mert ez a valóságtól igen csak távol áll.

Mennyire nehéz megszerezni? Könnyű megbukni? Aki megszerezte, annak könnyen ment?


2022. júl. 2. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Könnyű megszerezni, csak nem mész vele sokra a munkaerőpiacon, ha nincs benne gyakorlatod!


Márpedig 8 óra édeskevés!


Nem véletlen, hogy nem ott tanulják meg, hanem csak azok mennek, akiknek már csak a papír kell.


Én bezárnám az ilyen sulikat, hiszen nem adnak gyakorlati tudást és akkor ne legyen pofájuk ennyi pénzt elkérni a semmiért!

2022. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
71%
Gyakorlat a lényeg, mint ahogy a sima jogsinál is
2022. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!