Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Átlagosan mennyi idő alatt...

Átlagosan mennyi idő alatt lehet a jogosítványt megszerezni a beiratkozástól a sikeres vizsgáig?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 18. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 3 hónap
2019. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindent jol tudsz 2honap kb.

Nekem 1 honap volt igaz elotte mar evek ota vezettem.

2019. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több hónap. Lehet, hogy gyorsan ledarálod az elméletet, de előfordulhat, hogy hetekkel később mehetsz csak vizsgázni. Ez idáig kb. egy hónap. Nincs túl sok oktató. Mir felveszi veled a kapcsolatot, eltelhet néhány hét. Mondjuk másfél hónapnál tartasz. Elkezdesz vezetni, veszel 4-6 órát egy héten. Letudod a kötelező órákat, és 3,5 hónapnál tartasz. Vizsgaidőpont, vizsga, 4 hónap, és akkor minden vizsgád elsőre meglett. Ennél nem nagyon lehet rövidebb, kivéve, ha minden nap tudsz menni vezetni. Ha viszont nem nagyon ér rá az oktató, és számolunk egy-két bukással, könnyen lehet fél év is a teljes folyamat.
2019. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
KB fel év 🙂
2019. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem mindenhol más. Valakinél a kresz része nyúlik el nagyon, valakinél a vezetés.

Nekem a kresz volt több idő. Kisvárosban lakom, 1 oktató van, aki nyáron úgy csinálja, hogy durván 3 hétig (mínusz a hétvégék, és még pár nap), mindennap visz fel a városba, és reggeltől délután 4-ig vezet 3-4 ember felváltva. Így elég hamar megvan a kötelező óra. Én július elején kezdtem vezetni, augusztus elején már írtak, hogy átvehető a vezetői engedély. :D Bár tény, hogy elsőre átmentem.

2019. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pecs.

Februar 22. Sikeres kresz viszga, 70 ponttal.

Es meg csak most tudtam elkezdeni a vezetest, 6. Oranal vagyok, 30 a kotelezo, valoszinuleg vizsgazhatok is a 30.ba.

2019. ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindenül függ.


Kressz tanfolyamra jársz vagy magadtól rakod le? Akkor utána EU vizsga, de ezt vezetés közben is lehet. Erre is van tanfolyam. Akkor minimum óra számot le kell vezetnéd és lehet csak olyan oktatót kapsz aki hetente 2 alkalommal ér rád csak. De lehet van olyan hét amikor nem mész.


Sok tényezőtől függ, de fél évnél biztos nem több sehol sem, ha minden elsőre sikerül.


Szóval a kérdésre a válasz:


Jogosítvány megszerzése <= fél év

2019. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,5 évig jártam :D Nálunk volt külön kresz tanfolyam is, ami kb. egy hónap volt és még kb. 2 hetet kellett várni a vizsgáig. Az elsősegélyt gyorsan lezavarták, mert az oktatást megtartották egy szombati napon és utána rögtön hétfőn/kedden (erre nem emlékszem pontosan) mehettünk is vizsgázni. Na utána kezdhettem el vezetni... Ez úgy kezdődött, hogy 2 hónapot kellett várnom mire felszabadult egy oktató. Nagyon nehéz volt időpontokat egyeztetni, mert én suliba jártam és délután 3-fél 4 körül végeztem, ami azért volt problémás, mert egy másik városba jártunk át vezetni (ahol vizsgáztunk is). Valamint az oktatónak sem volt könnyebb, mert rajtam kívül rengeteg mást is tanított és nyilván nekik is volt mindenféle elfoglaltságunk, így a többség ugyanígy csak délutánonként ért rá. Így max. heti egyszer tudtam elmenni, de sokszor még így is hetek maradtak ki két alkalom között. Aztán érettségiztem is, ők nyaraltak stb., és végül levezettem az órákat, mehettem vizsgára. Várni kellett az időpontra, elsőre nem sikerült, megint várni kellett az időpontra és akkor végre másodszorra meglett. Szóval, ha nagyon rosszul jár az ember, akkor el tud húzódni:) Akik a leggyorsabban tették le a környezetemben, ők is 3-4 hónap alatt szerezték meg a jogsit.
2019. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mi a fene ***** válasza:
Nekem 5 és fél hónap volt, úgy hogy az elmélet elsőre sikerült, de már előtte is vezethettem, akkor még lehetett. GYES-en voltam , tudtam de. menni, ez nem volt hátrány.A vezetés 2.ra sikerült, januárban kezdtük, és május 17. sikeres vizsga.
2019. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!