Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy néz ki egy elsősegély...

Hogy néz ki egy elsősegély vizsga? Illetve nektek hogy ment?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában kérdeznek egy csomó helyzetet, és neked meg kell mondanod mit tennél az adott szituációban és miért.



Illetve demonstrálni kell pár technikát, pl szívmasszázs, sebkötözés, fuldoklás megoldása felnőttön és gyereken....

2022. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tételt húztam arról kellett beszélni, szituáció (újraélesztés vagy stabil oldalfekvés többnyire) és ennyi. Vírus időszak alatt voltam az is igaz, de emberenként 3-4 kérdés után békén hagytak, ha nem vagy igazán tisztán melyről jövően segghülye az egészhez, megpróbálnak kiszedni belőled egy “megfelelt”et - megkapod a kis kártyát, ezt majd be kell mutatni jogsi igényléskor, addig jól őrizd meg, és ennyi :)

Nyilván sokan rettegünk előtte de tényleg tök fölösleges

2022. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kriszpo ***** válasza:
100%

[link]


Itt megtalálhatod a választ.

Nem kell izgulni! Kicsit tanulsz, kicsit gyakorolsz és menni fog.


Üdv.

egy mentőápoló

2022. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Be kellett mutatni az újraélesztest és 2 kérdésre kellett válaszolni (az a 2 kérdés szituációs volt, szóval pl. hogy mit tennél ha egy ismerősödre rátalálnál a csukott garázsban, ájultan az autóban, miközben az autó be van indítva)
2022. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
nem vettem komojan megkérdezte mit csinálok ha befullad valaki egy szállkátol montam hogy hátbaszatom ha megdöglött akkor ujjaélesztem ez volt az elméleti része gyakorlat meg élesszek ujjá egy bábut de nem volt kedvem lehajolni ezért belerugtam a fejébe és kész átmentem mert tutam mindent
2022. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kriszpo ***** válasza:
100%

5: Gratulálok! Hátbab@szod? Kíváncsi lennék, hogy ha valamelyik családtagod fulldokolna légúti idegentest miatt akkor hogyan b@sznád hátba. Nem volt kedved lehajolni... Aha... Belerúgtál az ambufantom fejébe? Persze...Ki vizsgáztatott, a hasonló mentalitású haverod?

Üdv.

Egy MÁP (omsz)

2022. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meglett nekem:)
2022. júl. 6. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Grat :) ugye hogy nem volt vészes?
2022. júl. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, igazából kicsit vicces volt. A csávó aki vizsgáztatott mindenre visszakérdezett meg elég hevesen beszélt, elég szigorúnak is tűnt majd a végén kb kizavart a papírral a kezemben hogy jólvan tessék. Tényleg kell rá tanulni minimálisan de egyáltalán nem volt halálos.
2022. júl. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!