Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lenne esélyem szakkollégiumba?

Lenne esélyem szakkollégiumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most fogom az egyetemet kezdeni. Nem voltam kitűnő és versenyekre sem jártam, az érettségim viszont mindenből 90% felett lett.


Emellett 1 felső és 2 középfokú nyelvvizsgám van +2 idegen nyelvet b2 szinten beszélek.


Inkább a beszéd, mintsem az írás az erősségem.

Az ELTE szakkollégiumai közül melyiket javasolnátok nekem, ahová lenne is esélyem bekerülni?

Előre is köszönöm szépen a segítséget.



2022. júl. 27. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szakkolikat nézted vagy egyáltalán milyen szakos vagy? Több szakkoli is van, nem mindegyikbe jelentkezhetnek minden szakról.
2022. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ELTE Eötvös József Kollégiumot néztem.
2022. júl. 28. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És milyen szakos vagy?
2022. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemzetközi tanulmányok
2022. júl. 28. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Navratil Ákos Szakkollégium akkor az igazán neked való, bár lehet az EC-ben is van olyan műhely, ahova tudsz jelentkezni, bár az EC-be nehezebb bekerülni.
2022. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!