Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen gyakorlati haszna van...

Milyen gyakorlati haszna van a klímareferens képzésnek?

Figyelt kérdés
Mesterdiplomás geográfus vagyok és a jövő környezeti kihívásai miatt úgy érzem, hasznos lenne elvégezni egy klímareferensi szakirányú továbbképzést (a Debreceni Egyetemen). Van valakinek tapasztalata erről? Mennyire hasznosítható a tudás és a végzettség?

2022. júl. 30. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Semmilyen.


Szerintem inkább tanulj egy normális szakmát!

2022. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te elvégezted ezt a képzést? Vagy honnan tudod? És mit értesz normális szakma alatt?
2022. júl. 31. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:

3: Normális szakma az például, amiről nem kell kiírnod kérdést arról, hogy milyen gyakorlati haszna van, mert evidens....


Én még nem láttam sehol meghirdetve klímareferensi állást, csak képzést, de ettől még lehet, hogy létezik - legfeljebb bennfentesekkel.


De szerintem az lenne a legjobb, ha közvetlenül a képzőnél érdeklődnél utána, hogy aki elvégezte, az hol tudott vele elhelyezkedni utána, mert úgy tűnik, hogy itt nem tolonganak válaszadásra az emberkék.

2022. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérsező. Elvégezted végül? Én más alapszakról mennék erre, és érdekel engem is ez a szak.
2023. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, azóta tanár is lettem és phd-ra is felvettek.
2023. júl. 27. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!