Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » SÜRGŐS! Jár nekem keresetpótló...

Juhaszjani88 kérdése:

SÜRGŐS! Jár nekem keresetpótló juttatás ha bejutok a képzésre? Tovább a részletek.

Figyelt kérdés

Van érettségim, és idén júniusban szereztem meg egy OKJ-s gazdasági informatikus bizonyítványt. Augusztusban regisztráltam pályakezdőként a munkaügyiben. Állást nem találtam, ezért bementem a munkaügyibe és jelentkeztem egy szociális gondozó és ápoló szakképzésre. A tesztíráson túl vagyok, a 300-ból bekerültem a 40-be. Ezzel a 40 emberrel még lesz egy szóbeli vizsga holnap, ezalapján válogatnak ki 16 embert.

Ma olvastam, hogy vannak akik kapnak pénzt ehhez hasonló munkaügyis képzés ideje alatt. Erről sehol nem esett szó, nem említették sehol se jelntkezéskor, se írásbelinél. Jár nekem ilyen keresetpótló juttatás? Vagy ezt a jelentkezéskor igényelni kellett volna, vagy automatikus vele jár? Jó volna ha sierülne bejutni, és kapnék. Attól félek, hogy ezt valamikor igényleni kellett volna. Mennyi ennek az összege egyébként? Nekem mennyi járna?


2010. szept. 23. 14:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!