Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nehéz a KRESZ elméleti része?

Nehéz a KRESZ elméleti része?

Figyelt kérdés
Nehéz a KRESZ elméleti része? Miket kell tudni nagyon? Még ugyan nem kezdtem el, de félek, hogy nagyon nehéz lesz. Nektek milyen volt?

2022. aug. 23. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

"Nehéz a KRESZ elméleti része?"

Nem!

"Miket kell tudni nagyon?"

Mindent!

"Nektek milyen volt?"

Könnyű. Megtanultam, levizsgáztam (közben meg még érettségire is tanultam) és kész. Ez nem égi mechanika, vagy rakétahajtómű-tervezés. Az úrvezetői képzést manapság már egy idomított csimpánz is meg tudja csinálni.

2022. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem nehéz, de időt kell rá szánni..
2022. aug. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem nehéz, mindent meg kell tanulni, és könnyű volt.

Én a magolós fajta vagyok, de ezt nem kellett bemagolnom, mert nagyon jó és értelmes logika van ebben, hogy már akkor tudom, amikor elolvastam.

Ma fogok vizsgázni belőle, szóval menni fog Neked is!

2022. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem nehéz! Mindent meg tudtam tanulni, nagyrészt videókból. Mondjuk az egy kicsit segitett hogy már fiatalabban tudtam mit jelentenek a táblák.
2022. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz, de meg kell tanulni alaposan mindent. Ha kell többször el kell olvasni, mert a legtöbb dolgot gyakorlatban is tudnod kell alkalmazni, és ha nem megy bizony csinálhatsz több tízmilliós kàrokat is.

Nekem olyan volt, hogy elsőre meglett.

2022. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz!

Először én is azt hittem, hogy nehéz, ezért nem kezdtem el 17 évesen, csak majdnem 19 évesen. Kegyetlenül megbántam, mert egyrészt szenvedés volt egyetem mellett vezetési órára járni, másrészt 20 évesen nagyon hiányzik egy 2 éves vezetési tapasztalat...

2022. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak tanulni kell és magolni, hanem meg is kell érteni! Nem atomfizika, nem mondható tragédiának.
2022. szept. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!