Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Asztrológia tanfolyamra...

Asztrológia tanfolyamra szeretnék menni Simonyi Éva 2 éves asztrológia tanfolyamán illetve Angyal Mónika 1 éves intenzív karmaasztrológia tanfolyamai között hezitálok. Esetleg valakinek vannak tapasztalati ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nincs, mert ezek komolytalan,tudománytalan szélhámosságok.
2022. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Ezek csak a szemmelverés és az esőtánc tanfolyamok elvégzése után vehetők fel. 🤣🤣🤣
2022. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy asztrológia tudományànak van e értelme, hanem, hogy a két tanfolyam közül melyik lenne hasznosabb de nagyon okos lehetsz ha egy kérdést sem tudsz értelmezni...
2022. aug. 26. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Tudtam értelmezni, de te olyan ostoba vagy, hogy ilyen marhaságoknak bedőlsz és még fizetnél is érte. Szánalom.
2022. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tàjékozódj mielőtt hozzászólsz valamihez, amúgy nem tudom miért trollkodsz ide, szerinted ostoba mindenki aki asztrológiàt tanul,oké, görgess tovàbb, nem neked szól a kérdés.
2022. aug. 30. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
5. Igen ostoba!
2022. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Simonyi Éva: szuper lehetőség. Ajánlani tudom. Minden érthető, informatív, tanulságos, értékes.

Angyal Mónika: nem voltam nála tanfolyamon., így róla nem tudok infót adni.

2022. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Korábbi a kérdés, lehet már nem releváns. Én Angyal Mónika karma asztrológia tanfolyamát végeztem, szerintem szuper volt. Egyébként tanár végzettsége van, nagyon alaposan és pontosan elmagyaráz mindent, bőven van idő kijegyzetelni az anyagokat és minden kérdésre válaszol.
2023. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!