Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok javasolni Budapesten...

Tudnátok javasolni Budapesten olyan iskolát, tanfolyamot vagy esetleg csak simán magánszemélyt aki zongora oktatással foglalkozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már régi vágyam, hogy megtanulhassak zongorázni, és tudom, hogy egy hosszabb folyamat (több év), de hát valamikor el kell kezdeni. Tudtok esetleg javasolni nekem helyet, vagy tanácsot adni, hogy hogyan, hol kell elkezdeni?



2022. aug. 27. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető kérdés lehet, hogy klasszikus, illetve könnyűzenei tudásra törekszel? Oké ez nyilván ebben a formában kimondva csacsiságnak tűnik, mert a klasszikus tudás, minden egyéb alapja lehet. Viszont, ha nem kívánsz évekre elmerülni a zeneelméletben a klasszikus szerzők műveiben, és minél hamarabb szeretnél "játszani" a hangszeren, akkor jogos. Még az sem mindegy, hogy a reménybeli oktatás és az elképzeléseid alapján, miféle hangszert kell venned.


A kérdésedre pedig találd meg magad a választ egy egyszerű gugli kereséssel. Én csak azt írtam be"zongoraoktatás Budapest", elegendő találat érkezett.

2022. aug. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi szépen a választ! Alapvetően nem az a cél, hogy minél hamarabb játszhassak a hangszeren, hanem az, hogy mélyrehatóan ismerjem és a klasszikusokat is tudjam játszani.

2022. aug. 27. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Oké, tehát klaszikus. Az sokba fog kerülni. Hirtelen nem találok okosabb megoldást, mint felkeresni egy oktatót. Ez nem olyasmi, amit a youtuberól szokás tanulni. Ha nem tudsz, vagy akarsz rendszeres jelenléti órákat venni, erre is van online megoldás. Ha optimalizálnád a kiadásokat, akkor azt is lehet csinálni, hogy havi 1-2 alkalommal veszel csak órát. A tananyag és a tanmenet fenntartásáért úgyis Te felelsz saját magadnak. Olyan dolgokért seggelni egy tanárnál, amit úgyis csak egyedül lehet megtanulni, felesleges idő és drága pénz. A lényeg, hogy folyamatosan szakember felügyelete alatt állj. Hajrá, jó muzsikálást!
2022. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a biztató szavakat és a tanácsot c:

2022. aug. 28. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!