Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jár nekem családi pótlék...

Jár nekem családi pótlék ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Idén érettségiztem, felvettek egy egyetemre, de otthagytam. Lényegtelen, hogy miért, de meg volt rá az okom. Úgy néz ki, hogy a régi sulimban induló egyik OKJ-ra még beférnék. Ez azért jó, mert így kapnék családi pótlékot, lenne diákigazolványom és ha érettségizek még valamiből akkor azért se kellene fizetnem. Ha emellett elmennék diákmunkára akkor is kaphatnám a családi pótlékot? És ha teljes munkaidős állásra megyek el? És emellett a diákigazolványom érvényes lenne?
2010. szept. 24. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A diákmunka csak diákmunka azmellett iskolalátogatási papír kell, tehát jár a családi pótlék és a diákigazolvány. A másik az teljes idős munka és nem jár mellé semmi. Tanulj amíg lehet. Sok sikert. :)
2010. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
20 éves korodig kaphatod....
2010. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom h 20 éves koromig kaphatom, de ez akkor van ha középszintű oktatásban vagyok. Azt nem tudtam, hogy meló mellett kaphatom-e. De mostmár értem, köszi első válaszoló:)
2010. okt. 21. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!