Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Részidős meló mellett kaphatok...

Részidős meló mellett kaphatok családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Középfokú OKJ-ra iratkoztam be, de mellette szeretnék dolgozni is. Ez esetben a családi pótlék nem jár?
2010. szept. 24. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Családi pótlék a gyerek 18 éves koráig jár (persze a gyerek tanulmányai változtatnak az időn).Teljesen mindegy,hogy iskolába jársz,dolgozol,munkanélkülin vagy stbstb.

De ezen a linket olvashatsz utána:

[link]

2010. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

18at betöltöttem, hamarosan a 19et is be fogom. Leérettségiztem, de egyetem előtt kihagyok egy évet és ezalatt gondoltam dolgozok. Viszont már beiratkoztam egy OKJra, ami miatt kapnám a családi pótlékot, diákigazolványom is lenne. És azt nem tudom hogy a meló miatt elesek-e ezektől a juttatásoktól.

Egyébként addig jár a családi pótlék amíg középszintű oktatásban vagyok.

2010. szept. 26. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!