Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hűtő és szellőzőrendszer...

Hűtő és szellőzőrendszer szerelő OKJ vizsgán kell számolásos feladatot megoldani?

Figyelt kérdés
Mi szokott lenni egy ilyen vizsgán? Illetve ezzel a papírral lehet lakossági split klímát telepíteni?

2022. szept. 3. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen kell.

Bölcsődei matek elég hozzá.

2022. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Google: Hűtő- és szellőzés szerelő/légtechnikai rendszerszerelő/ írásbeli vizsga

Első találat, nive.hu

És nem, nincs ilyen tanszék, sima középiskolàban tanítják, két éves szakma felnőttképzésen.

Szívesen.

2022. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabesz147 válasza:

[link]


Nálam ez az az első, a nive.hu a második, Firefox-szal. Nem ez a lényeg, hanem, hogy ebből akár elkezdhetsz készülni, de szerintem inkább ne erőltesd:-)).

2022. szept. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Miért ne erőltessem? :)
2022. szept. 22. 09:23
 5/8 gabesz147 válasza:
Akkor erőltesd:-), elvileg lehetsz jó szerelő, kezelő, gyakorlatban már nem sok matek kell.
2022. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítségedet. Amúgy nincs bajom a matekkal. Csak kíváncsi voltam, hogy lesz-e a vizsgán.
2022. szept. 23. 14:50
 7/8 gabesz147 válasza:

Sok sikert, a lényeg, hogy majd jól megélj belőle.

Én kazános tanfolyamokat jártam, ott is volt matek, de jóindulatú tanárok mintapéldákkal felkészítettek a vizsgára. Ez valószínűleg veled is így lesz.

91 után több tanfolyam, erőműből mentem nyugdíjba, kezelni most is tudnám a berendezéseket, de a matek részére, miután nem kellettek, nem emlékszem, elő kellene venni az irományokat, de már nincsenek meg:-), utódoknak odaadtam, nemcsak matek dolgokat.

A kérdésed után elsőre rosszul ítéltem, bocs.

Még

egyszer sok sikert.

2022. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. szept. 25. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!