Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsgán hogy lehetek...

Forgalmi vizsgán hogy lehetek szimpatikusabb a vizsga biztosnak illetve van e valami kérdés amire hosszan válaszolhat és kevésbé figyel a hibákra? Nektek elsőre sikerült?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Hat, szerintem bármit kérdezel, az ő feladata, hogy megítélje, készen állsz e a vezetésre . Szóval semmi sem tereli el a figyelmét.


Én anno le akartam darálni az egészet, szóval cirka 1.5 hónap alatt volt az első forgalmi vizsgám. Volt protekcióm, de mivel nő voltam ( hiába tanított apukám

Ismert utakon, vezettem

Én már( persze forgalomtól elzárt helyen ) , az első órán is érezhető volt, hogy nem most kezdtem ) sose kedvelt az oktatom. Bármit elrontottam, leoltott , a fiúk akikkel együtt jartam oktatásra, nem kaptak lecseszest ekkora hibának. Szóval sietős volt. A lényeg, vizsgán indultam a szokásos autó vizsgalat dologból, majd jött volna a fek próba, ott mondta a vizsgaztato, ezt majd később . Jó, hat én ki hajtottam , majd mikor ki értem, szólt, hogy itt egy hiba pont, nem végeztem fek próbát, ( amúgy akartam, de megállított, szóval

Mindegy is ) , majd a kiindulo helytől kert egy y fordulót. A vizsga autom egy szánalom volt, akadt a váltó, és ez a lenyomod rukverc fajta. Na ott el cseszekedtem egy ideig, azért is járt a második pont levonás. Majd mentem tovább . Igazából azóta se érzem jogosnak, de elvileg egy elsőbbség adós kereszteződést városban megtévesztő sebességgel kozelitettem meg, akkor az oktató satu fek, pedig volt meg távolság stb. Ezt azóta se értem . Ott meg megbuktam. A vissza utat órának minősülő oktatásnak kertem . Közben elkövettem egy hibát . A kresz vizsgam ritka , 25/25 lett, és tényleg tanultam , de ezt sose mondta senki . Szóval amíg a zebrán több sávos van , hiába haladhatnal, te nem

Mehetsz, ha a másik sav sem, amúgy tok érthető, de ezzel eskü nem találkoztam a kresz során. Mindegy itt leoltottak rendesen, és mondtak az okát fatális példákkal. 3 hónap múlva probalkoztam újra . Felfogtam a dolgot és sikerült :) Szóval másodikra. Van ismerősöm akinek 3.-4. , olyan is akinek a kresz se ment, de igazából a lényege akar pár évvel utána esik le. Nem az a fontos, hogy meg legyen. A fontos, hogy értsd , mekkora felelősség ez. Nem

Egy barátom, ismerősöm vesztettem el balesetben , vigyázz mindig magadra és másokra . Ennél

Nagyobb szabály nincs ..

2022. szept. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
őt nem fogja érdekelni a személyiséged, vagy a stílusod. A vizsgabiztos arra lesz kíváncsi, hogy készen állsz e az önálló vezetésre, vagy sem. Sok sikert a vizsgához!
2022. szept. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mantis religiosa ***** válasza:
87%

Használj feromonos-parfümöt, hátha beléd szeret! 🤔


Ha meg nem érzed úgy, hogy készen állsz a vizsgára, inkább vegyél még pár órát, ne csinálj belőle presztízskérdést!


Persze, nagyon szretne mindenki túllenni rajta, és önállóan vezetni, de ha megbuksz még mindig jobb, mintha kis szerencsével levizsgázol, és egy hét múlva tömegkarambokt okozol.


Amúgy meg, aki legalább egyszer nem bukik meg jogsiszerzés közben, az nem is tanul meg rendesen vezetni!😀

2022. szept. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard elterelni a figyelmèt, mert a sajàtodat fogod végül. Amikor vizsgáztam, végig az oktatóval beszèlt, én csak akkor ha kèrdeztek. Ők majd beszèlnek, te meg figyelj a vezetèsre. Én egy idő után el felejtettem, hogy vizsgàzok. Olyan volt mintha csak egy órám lenne, plusz egy fővel.
2022. szept. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az számít, mennyire vagy szimpatikus, beszélgetni pedig úgysem lehet vele vezetés közben.
2022. szept. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

3x buktam meg. Első két alkalommal laza ruhába mentem. Említette anyósom, hogy menjek szép ruhába, hiszen ez egy vizsga. Így is tettem, szép ruhát vettem fel, nem rövidet, nem dekoltáltat, szép kis topánkát hozzá (ami sz@rrá nyomta a lábamat :D). Bemutatkoztam az oktatónak, mosolyogtam (szépen, nem úgy, mint egy idióta) megemlítette, hogy milyen szépen írok alá (páromat azért fikázta a vizsgabiztos, mert úgy írt alá, mint egy orvos.)

És elkezdte a beszélgetést, hogy mivel foglalkozom stb miközben jártam körbe az autót.


Én szerintem tényleg szimpatikus ha megtiszteled az alkalmat és nem melegítőbe meg szakadt farmerba mész el vizsgázni. :)

2022. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én adidas melegítőben és puma pólóban voltam teljesen fekete outfit egyszerű converse.. én is szépen írtam illedelmes voltam stb de nem mosolygott semmilyen szimpatizálás nem volt… a szeme olyan volt mint egy halottnak szemüveg.. mikor kimondta hogy sikertelen vizsga az első gondolat az volt hogy neked a diabétesz teszt lett sikertelen 160kg minimum volt alig fért be az autóba de ez már mindegy
2022. okt. 25. 22:43
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:

Ne csüggedj! Már Morpheus is megmondta: elsőre senkinek sem sikerül.


Mi volt a gond?

2022. okt. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!