Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ingyenes tanfolyamon nagyon...

Ingyenes tanfolyamon nagyon sok roma is szokott lenni? Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Mert most van ingyen, ahová bárki beiratkozhat, felvételi sincs. De félek hogy sok lesz ott a problémás ember és belém kötnek. Kit mit gondol vagy tapasztal?

2022. szept. 21. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen tanfolyamról van szó?
2022. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyonőr
2022. szept. 21. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. Viszont ha elvégzed, akkor tudnod kell a problémás emberekkel bánni :)
2022. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Vagyonőr? Persze, az fekszik a roma tezsvíreknek. Rengeteg roma vagyonőrt látok mostanában.
2022. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagyonőrin voltam. A fele kb roma volt, de normálisak. Ők nem nagyon dolgoznak benne azóta, de a magyarok igen. Van akivel azóta is beszélek néha, közzéteszi épp hol dolgozik, stb.

De amúgy én szerettem bejárni, jó volt az oktató, hangulatos volt az oktatás, és érdekes is. Engem érdekelt.

Valaki csak azért jött, hogy legyen legalább egy szakmája, mert kibukott középiskolàból.

2022. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!