Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mgayarázd meg mit jelent a...

Mgayarázd meg mit jelent a Fekete folt! Mo volt Flint irataiban? Mit hallott Howkins az almáshordóban? Jism hogy került a szigetre? Hogy hivták a szigetlakót és hogy kelült a szigetre? Milyen célbó ment Silver a cölöpvárba?

Figyelt kérdés
Ezek a kérdések a R. L. Stevenson A kincses sziget ből vannak.Aki elolvasta és tudja ezekre a választ az léccives válaszoljon rá!Nagyon fontos lenne mert én ugyan elolvastam valamennyit belőle de nem találtam benne ezekre a választ.Előre is köszi ha vki válaszolna ezekre vagy legalább egy párra.
2010. szept. 26. 14:55
 1/4 anonim válasza:
Menj fel egy torrentre, és szedd le a mesét. Mindenre választ kapsz.
2010. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hat figyelj fogalmam nincs..dee ien fura kerdest meg nem lattam........tegeed aztan erdekelhetnek a rajzfilmek!!az jo dolog en is szeretem oket pedig mar 13 vagyok....
2010. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja es bocsi hogy nem tudtam valaszolni..xD
2010. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én is 13 vagyok és nem érdekelnek ezek engem csak kell a suliba!!!!!!! olvasónaplót kell irni

nektek nem kell iet???na mind1 azért köszi a semmit:(

2010. okt. 3. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!