Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A heten megyek elsosegely...

A heten megyek elsosegely vizsgara. hogy tudok felkeszulni? mit tanacsoltok nekem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Fogod a tankönyvet, és elolvasod.

2. Megcsinálsz egy tesztet.

3. Ha hibátlan, felkészültél. Ha túlbuzgó vagy, csinálhatsz további teszteket is.

4. Ha nem hibátlan, újra elolvasod a könyvet, de most már figyelmesen, aztán visszatérsz a 2. lépéshez.

2022. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs könyvem. Hol tudok tesztet csinálni?
2022. okt. 2. 01:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Sos holnap megyek
2022. okt. 3. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Na meglett :D
2022. okt. 4. 12:01
 5/6 anonim válasza:
Esetleg a tapasztalatokat meg tudnád osztani? Én 1 hét múlva megyek.
2022. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazabol tok jo volt meg konnyu is volt, ha figyeltel az orakon, meg elotte nap egy kicsit atnezted, nincs miert aggodnod ugy gondolom. bar szerencsenk is volt mert nagyon jofej volt a vizsgaztato, ha valaki elakadt, kerdezett, meg tok kedves volt. kettesevel bementunk megcsinaltuk az ujraelesztest es utana egybol huztuk a tetelt es kb harom perc alatt lezavartuk az egeszet. amugy elvileg a stabil oldalt is meg kellett volna mutatni asszem, de azt nem kertek. ugye ket kerdes vagy feladat van a tetelen az egyik mindig ilyen konkret helyzet hogy pl valaki beverte a fejet mert elesett biciklivel a masik meg hogy valami serulest jellemezni kell pl az egesi serules jellemzoi, ellatasa.

tesztet nem talaltam de ezen az oldalon nagyon jol le vannak irva mit hogyan kell mondani meg milyen tetelek vannak, szoval erdemes atnezni es jol fel tudsz ezzel keszulni:

[link]

szoval ne izgulj, mert nem nagy ugy, es sok sikert kivanok neked, majd mondd meg, sikerult-e!

2022. okt. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!