Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen műkörmös tanfolyamot...

Milyen műkörmös tanfolyamot ajánlatok?

Figyelt kérdés
Többet is láttam, különböző árkategóriákban. Milyet érdemes csinálni? Teljesen kezdő vagyok még.

2022. okt. 16. 19:30
 1/2 anonim válasza:

Annyira jó ,hogy téged is ez érdekel mert engem is :)

Bár sajnos már egyik sem lesz szerintem jó vállalkozáshoz.

De azért ha van kedved eljöhetsz hozzám modellnek.

Írj rám nyugodtan.

2022. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amióta a Kézápoló és műkörömépítő okj megszűnt a Manikűrös és körömdizájner tanfolyammal tudsz körmösként dolgozni. Kb ugyanaz maradt az anyag meg a tanfolyam felépítése is. Vannak időnként mindenféle egyéb "műkörmös" képzések meghirdetve, de ha nem manikűrös és körömdizájner a neve, akkor sajnos csak lehúzás.. Mármint jó technikákat taníthatnak rajta akár, de körmösként nem dolgozhatsz vele utána.

Nem érdemes az olcsóbb tanfolyamokat választani, gyakran tömegtermelés van, sokan vagytok egy csoportban és az oktató nem tud eléggé figyelni mindenkire, gyengébb gépek, alapanyagok...

Körmös vagyok én is, mint ahogy a családom női tagjai között ez már szinte hagyomány :D kérdezz nyugodtan, ha bármi nem világos még :)

2022. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!