Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri megvenni a Crystal...

Megéri megvenni a Crystal Nails alapcsomagot a tanfolyamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemsokára indul egy körmös tanfolyam és nagyon szeretném elkezdeni, de 68 ezer forint az alapcsomag. Olvastam, hogy mik azok, amik egy crystal nails-es csomagban benne vannak(csak egy felületes felsorolás, nem pontos lista),de nagyon sokallom. Az lenne a kérdésem, hogy egyrészt kötelező megvenni a csomagot vagy dolgozhatok hozott cuccokkal?

Illetve, ha kötelező, akkor ahhoz mindenképp kell venni még dolgokat, vagy az tényleg MINDENT tartalmaz? Mert ahogy olvastam pl lámpa, gép nincs benne, amit elvileg biztosítanak a teremben, de az otthoni gyakorlásra meg mindenképp kell.

Azzal tisztában vagyok, hogy így is-úgy is kell vásárolni, mert fogyni fog, de jó lenne, ha tényleg egy olyan csomagom lenne, amivel el lehet indulni, nem pedig én veszek még meg egy csomó mindent, mert nincs benne.

Ha pedig nem kötelező, jobban megéri a dolgokat apránként megvenni vagy úgy sokkal drágább lesz összesítve, mintha a csomagot venném ennyi pénzért?

Köszönöm szépen előre is!



2021. aug. 19. 15:17
 1/1 anonim válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok....

Szeretném megkérdezni hogy elkezdted a tanfolyamot?

Ha igen, leírnád a tapasztalataidat?

Én a novemberben induló tanfolyamra szeretnék jelentkezni.

Köszönöm ha válaszolsz ☺️

2021. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!