Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan vegyem rá magam hogy...

Hogyan vegyem rá magam hogy folytassam a jogosítványt?

Figyelt kérdés
B kategória sok órát vettem már kétszer megbuktam. Nem sok időm maradt és bukom a képzést. Még egy harmadik próbálkozás bele férne, öt már nem a kevés idő miatt. De annyira nincs kedvem menni már oktatásra. Pedig fel kéne hívni és legalább még egyszer megpróbálni. Mert kéne az a jogosítvány. És úgysem fogom újra kezdeni soha az életben mert nagyon nincs már kedvem tanfolyamhoz. De nincs kedvem se energiám hozzá mi csináljak? Az s segít más gondjaim is vannak kevés pénz például de akkor is meg kéne próbálni harmadjára. Vagy ne??

2022. okt. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Adenauer keresztet szoktam csinálni, ha így döntési helyzetben vagyok.

Konrad Adenauernak (híres egykori német kancellár) gyakran nagyon fontos döntéseket kellett hoznia a jövõre vonatkozóan. Eközben azt, ami a pozitív döntés mellett szólt, a bal oldalra írta. Ami ellene szólt, a jobb oldalra, és amellett döntött, ahol több volt.

Ezt javaslom Neked is.

Illetve van az öt éves kérdés is. Azaz: ha öt év múlva visszanézek, lesz-e jelentősége?


Hát annak, hogy van-e jogsim, vagy 5 éve elcsesztem a komfortzónám miatt, hát annak van. A jogsi ma már nem nagy durranás, de ha nincs, az nagyon félemberré tudja tenni az embert.

Úgyhogy én nem hagynám veszni a beleölt energiát. Túl leszel rajta és hálás leszel, hogy nem a komfortzónádra hallgattál. Ha elcseszed, később sokkal drágább lesz újrakezdeni. Persze lehet élni jogsi nálkül, de krva szar.

2022. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjem azt mondta: a jogsi szabadság. Igaza van.
2022. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Pénzt meg energiát fogsz veszíteni, ha most abbahagyod

Kesobb megfogod magadnak koszonni ha ezt vegigcsinalod, foleg akkor ha szukseged is lesz ra.En mar 3honapja leraktam a jogsit nagyon nehez volt 80 ora utan mentem at masodjara(nem vezettem elotte). Szoval ne add fel :D

2022. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55 orat vezettem potorakkal, harmadjara mentem at. 40tol azt ereztem, hogy ebbol elegem van, csak menjek mar vegre at stb. Az elso bukas utan mar szivem szerint el se mentem volna vezetni, de ugy voltam vele, hogy bele oltem annyi pnzt, hogy meg egyszer megprobaljam. Nyilvan megbuktam a masodikon is, egyebkent jol vezetettem, de olyan vizsgadrukkom volt, hogy azt is elrontottam, amit nem kellett volna... A harmadiknal mar kevesbe izgultam meg vittem magammal tudjukmit, es vegre atmentem. Utana nem vezettem 1,5 hetig, de aztan. Eletem legjobb dontese volt. De tenyleg. Nagyon jo vezetni, hogy nem fuggok senkitol sem.
2022. okt. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is harmadjára lett meg. Elsőre odamentem hatalmas önbizalommal. Kb. 5 perccel a vége előtt szúrtam el, egy hülyeségen. Másodjára is optimista voltam, sokkal előbb elszúrtam. Harmadik próba cudar volt, tél, jeges út, részemről meg világvége-hangulat. Összejött.

Szerintem is juss el a jogsiig, hálás leszel érte később magadnak. Ha most nem csinálod végig, sem olcsóbb, sem könnyebb nem lesz később... hajrá! :)

2022. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!