Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes erről az oldalrol...

Érdemes erről az oldalrol tanulnom a kreszt addig ameddig nem fizetem be a vizsgát? (Kreszteszt.net)

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes ebből tanulnom a kresz vizsgára?

Arra gondoltam, a helyes válaszokat leírom egy füzetbe és úgy tanulom meg őket, kresz könyvet is használok de itt konkrét kérdések vannak amik ha helyesek és hasznosak akkor szerintem érdemes lenne megtanulnom őket, hogy könnyebben menjen a kresz vizsga majd és a felkészülés.

2 hónap múlva kezdem a kreszt.

Helyesek a válaszok ezen az oldalon? Kresz vizsgán hasonlóak vannak? Érdemes innen tanulnom?


2022. okt. 20. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt az oldalt nem ismerem, de valószínű hasznos lehet gyakorolni rajta. Régen, magam is használtam ilyen oldalt.

Viszont leírni nem kell a válaszokat. Előbb meg kell őket tanulni könyvből, majd megfelelően kell a teszten válaszolni. Addig kell gyakorolni, amíg álmodból felkeltve is tudni fogod a jó válaszokat, ill. nem lesz (szinte) hibátlan.

Azt viszont meg kellene tudnod, ez az oldal az éppen aktuális KRESZ vizsga tesztkérdésekkel dolgozik-e. Szerintem, ha megkérdezed az oldal üzemelgetőjét, megadja a választ erre.

"A kérdéssor összeállítása során alkalmazott kérdésvételezési eljárás, és a kitöltés menete a hatósági vizsgáéhoz hasonló."

2022. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt nem árt figyelembe venni, sok kérdés merül fel a tanulókban, az oldal pedig nem mindegyikre fog választ adni. Személyesen az oktatók viszont megadják.
2022. okt. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!